سیاست مرجوعی و عودت

توضیح کلی سیاست مرجوعی

تیم مای ستاره با وسواس و دقت بسیار سفارش های شما عزیزان رو آماده میکند  و ما این تضمین را به شما میدهیم که سفارشات با بالاترین کیفیت تولید میشود و سیاست مرجوعی آن به شرح زیر است.

در صورتی که اشتباه از طرف ما باشد و یا کیفیت کار مطلوب نباشد و یا محصول شما با اطلاعات درج شده درباره محصول هنگام خرید متفاوت باشد. بدون هیچگونه قید و شرطی تمام هزینه ی پرداختی توسط کاربر تا ۷ روز پس از تحویل کالا قابل استرداد است. بنابراین در این شرایط ۷ روز ضمانت بازگشت وجه را در سیاست مرجوعی خود دارد.

متاسفانه به علت اختصاصی بودن تابلوها امکان مرجوع و بازگشت کالا وجود ندارد، اما برای آسوده خاطر شدن شما عزیزان در صورت درخواستتان میتوانیم قبل از ارسال، عکس محصول را بفرستیم تا از صحت و سلامت کالا مطمئن شوید.
ما تابلوها رو طوری بسته بندی میکنیم که در طی ارسال کمترین آسیبی به آن نرسد.
قابل ذکر است که در سیاست های فروشگاه مای ستاره بازپس گیری و یا تعویض کالا طبق اطلاعات درج شده در ادامه تحت هیچ شرایطی وجود ندارد!

آسیب و مفقود شدن محصولات

مای ستاره برای تمامی کالاهایی که به فروش میرساند تضمین کیفیت و بسته بندی مطلوب را می نماید، با اینحال در فرآیند ارسال پستی احتمال گم شدن مرسوله یا شکستن و آسیب دیدگی ( مخصوصا تابلو های قاب و شیشه دار ) وجود دارد.
هرگونه آسیب و مفقودی مرسوله بعد از تحویل به اداره پست بر عهده ی اداره پست یا تیپاکس یا پیک میباشد و مای ستاره در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد و به تبع بازگشت وجه در این شرایط را نمیپذیرد.

سیاست مرجوعی برای ارسال مجدد

درصورت آسیب و مفقود شدن محصول اختصاصی شما، امکان ارسال مجدد همان محصول با هزینه ی کمتر، معادل هزینه ی چاپ و بسته بندی و ارسال، بدون احتساب هزینه شخصی سازی مرسوله امکان پذیر است و بدین منظور میتوانید از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید و درخواست ارسال مجدد داشته باشید.

درصورتی که تیم مای ستاره تشخیص دهد محصول شما به علت بسته بندی نامطلوب ما مورد آسیب دیدگی یا خرابی قرار گرفته است با توجه به سیاست مرجوعی امکان ارسال مجدد و رایگان همان محصول برای مشتری فراهم خواهد شد.

سیاست مرجوعی در بی کیفیت بودن محصول

اگر کیفیت چاپ و پرینت و هر آنچه که مربوط به فعالیت مای ستاره میباشد نامطلوب باشد، درصورتی که مشتری این مسئله را ثابت کند، هزینه ی پرداخت شده توسط مشتری با کسر دستمزد طراحی و سفارشی سازی که به صورت دیجیتال در اختیار مشتری قرار میگیرد، عودت داده میشود و یا امکان ارسال مجدد در صورت خواست مشتری به رایگان انجام خواهد شد. مجددا قابل ذکر است که هزینه ی طراحی و سفارشی سازی کالا که به صورت دیجیتال هم قابل دریافت میباشد مشمول این قضیه نمیشود.

زمان تحویل محصولات

مدت تقریبی تهیه، بسته بندی و ارسال تا اداره پستی برای محصولات فعلی سایت بین ۳ تا ۷ روز کاری زمان می برد، درصورتی که حجم سفارشات در مناسبت های خاصی بالا باشد این میزان ممکن است بیشتر شود که در این صورت به یکی از صورت های قبل از خرید به صورت اعلان و یا پس از خرید از طریق یکی از راه های ارتباطی ( پیام و اطلاع رسانی در پنل کاربری یا تماس با شماره موبایل مشتری که هنگام‌ ثبت نام وارد نموده است ) به اطلاعشان خواهد رسید.

معمولا ارسال های پستی با توجه به موقعیت جغرافیایی و فاصله از شهر تهران که مبدا مرسولات میباشد بین ۱ تا ۵ روز طول میکشد. از زمان تحویل محصول به اداره پستی تا زمانی که بسته به دست مشتری برسد، مسئولیت ها تماما بر عهده ی اداره پست می باشد و مای ستاره مسئولیتی در این قضیه ندارد.
بر اساس سیاست مرجوعی درصورت دیرکرد مجموعه مای ستاره در تحویل کالا به پست بدون اطلاع قبلی، متعهد میشود برای کسب رضایت، تخفیفی در خرید بعدی مشتری ارائه کند.

نحوه ارسال سفارشات

محصولات به آدرس و کد پستی که مشتری در هنگام خرید وارد کرده است ارسال میشود و اشتباه یا خطا در وارد کردن کدپستی بر عهده ی مشتری بوده و مای ستاره مسئولیتی در قبال برگشت خوردن مرسوله ندارد و در این صورت با بازگشت مرسوله به مبدا، امکان ارسال مجدد با پرداخت هزینه ی ارسال توسط مشتری، مجددا به آدرس تصحیح شده امکان پذیر میباشد.

تایید قبل ارسال و مغایرت محصول

مشتری میتواند در فرایند تسویه حساب و انتخاب محصولات گزینه ای تحت عنوان بازبینی قبل از ارسال را انتخاب کند تا فایل نهایی و آماده ی پرینت به او ارسال شود. تایید فایل نهایی به معنای پذیرش طرح برای چاپ میباشد و در صورتی که در این فایل نهایی اشتباهی حتی از طرف مای ستاره وجود داشت، به علت تایید مشتری به منزله ی پذیرفتن طرح خواهد بود و مسئولیتی متوجه مای ستاره نمیشود.
طبق سیاست مرجوعی دیرکرد مشتری در تایید فایل بر عهده ی مشتری بوده و عواقب تاخیر در ارسال مرسوله به این علت بر عهده مشتری میباشد.
برای سهولت در مشاهده ی نتیجه ی نهایی، سایت به گونه ای طراحی شده است که هنگام پیکربندی محصول میتوانید تا حد زیادی به صورت شماتیک طرح نهایی که به دست مشتری میرسد را ببینید، پس در صورتی که مشتری تیک بازبینی برای تایید ارسال را انتخاب نکند بدین معنی میباشد که فایل نهایی را از ابتدا تایید کرده است و مای ستاره مسئولیتی در این زمینه ندارد.
درصورت مغایرت محصول دریافتی با فایل تایید نهایی شده و یا پیکربندی صورت گرفته و اشتباه مای ستاره در این زمینه، عودت وجه برای چاپ و بسته بندی و ارسال و یا ارسال مجدد و رایگان امکان پذیر خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر علاوه بر سیاست مرجوعی، نحوه دریافت و پردازش و ارسال سفارشات صفحه ی نحوه ارسال سفارشات را مطالعه کنید.

برای مشاهده راه های تماس با ما و قوانین و مقررات و حریم خصوصی سایت به صفحات مربوطه مراجعه کنید.

با تشکر.