توضیحات کلی

موضوع موافقنامه‌ی حاضر، تدوین اصول اولیه از قبیل حقوق، تکالیف و مسئولیت‌ها و نیز دستورالعمل‌های لازم جهت استفاده مشتری، از خدمات سایت مای ستاره است.
این شرایط برای استفاده از سایت Mysetare.com است که از این پس در این موافقتنامه «مای ستاره» نامیده می شود، تنظیم گردیده است.
همچنین در این موافقتنامه “ما” به منظور تیم مای ستاره در نظر گرفته می‌شود. کاربران ملزم به انجام تعهدات خود در قالب این موافقتنامه هستند. مای ستاره تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و از کلیه ی مقررات حاکم بر آن تبعیت می کند.

مفاد موافقتنامه که از سوی ما ارائه می‌شود و پس از موافقت کاربر و تایید آن (با ثبت نام به عنوان کاربر) به مورد اجرا گذاشته می‌شود و همچنین در صورت لزوم از سوی ما، قوانین و مقررات قابل اصلاح خواهد بود و در صورت هر گونه تغییر در این موافقتنامه، کاربران مقید و متعهد به تجدید نظر در استفاده از سایت هستند و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط جارى در زمان منظور مطلع شوید.

مراحل فرایند ایجاد حساب و ثبت سفارش از سوی شما به شرح ذیل است:

  • وارد کردن مشخصات شامل نام و شماره موبایل
  • موافقت کاربر با این موافقنامه و حریم خصوصی
  • تکمیل فرآیند ثبت نام در سایت مای ستاره
  • وارد نمودن اطلاعات نام و آدرس پستی هنگام تسویه حساب یا در پنل کاربری

برای استفاده از خدمات مای ستاره و ایجاد حساب کاربری به یک شماره موبایل نیاز است و کاربر موظف به استفاده از حساب ایجاد شده با وارد کردن اطلاعات صحیح می باشد. کاربر در این امر نباید از اطلاعات دیگران استفاده کرده یا قوانین و مقررات مربوطه را نقض نماید.

سلب مسئولیت

تمامی محتواهایی که توسط کاربران در سایت درج میشود مسئولیت تمام و کمال و قانونی بودن محتوا و لینک ها بر عهده کاربری است که اطلاعات را ثبت کرده باشد و مای ستاره در این رابطه هیچ مسئولیتی ندارد. بخش کامنت و نظرات محصولات از این موارد می باشد.

فرایند خرید و بازگشت وجه

خرید محصولات موجود در مای ستاره به صورت آنلاین بوده و تاییدیه سفارش به محض تایید تراکنش توسط سیستم درگاه پرداخت آماده میشود، با ورود به پنل کاربری سفارشات ثبت شده قابل مشاهده هستند و مرحله ی سفارش نیز درج شده است، درصورتی که خطایی سیستمی بوجود آمده باشد و سفارش شما ثبت نشده باشد، از طریق پشتیبانی با ما در میان بگذارید.

به دلیل مشخص بودن طرح های تابلو و اختصاصی بودنشان، امکان عودت وجه خلاف قوانین شرایط مرجوعی وجود ندارد و خریدار قبل از خرید کردن درصورتی که هنوز ابهام یا سوالی درباره ی محصولات دارد میتواند از بخش پشتیبانی جویا شود. همچنین اطلاعات کامل درباره ی سیاست مرجوعی و عودت در صفحه جداگانه ای ارائه شده است.
سفارش های انجام شده اعم از موفق و ناموفق در منوی کاربری بخش سفارش ها لیست میشود و فاکتور رسید سفارش های موفق نیز از این مکان قابل مشاهده است.
قیمت و ویژگی ها و مدت زمان تقریبی آماده سازی هر محصول قبل از خرید در صفحاتی قبل از پرداخت مانند توضیحات محصول قابل مشاهده است.

مدیریت حساب:

  • حساب شما تنها باید توسط خود شما مورد استفاده قرار گیرد.
  • در صورت تغییرات اطلاعات شما پس از ثبت نام باید بلافاصله اطلاعات جدید را از بخش ویرایش حساب در پنل کاربری خود به روز کنید.
  • در خصوص خسارات ناشی از عدم اصلاح اطلاعات یا صدمه‌ی ناشی از استفاده‌ی غیر مجاز از حساب توسط شخص دیگری که موبایل شما را به سرقت برده است، مسئولیتی نخواهیم داشت.

نحوه استفاده از خدمات مای ستاره

ممکن است در خصوص نقض مقررات از سوی شما به طور موقت یا دائمی مانع استفاده‌ی شما از خدمات بشویم.
در صورتی که کاربر اطلاعات ورود خود برای سامانه را از دست دهد، برای بازگرداندن اطلاعات به او، اطلاعاتی که بنا به صلاح دید ما است گرفته خواهد شد و در صورت تایید اطلاعات به فرد دسترسی داده خواهد‌شد و در صورت احراز نشدن کامل هویت، دسترسی بازگردانده نخواهد شد.

نکاتی درباره ستاره

ستارگان آسمان مالکیت پذیر نیستن و هیچکس در هیچ کجا امکان و اجازه ی خرید و فروش آن ها را ندارد، سایت مای ستاره نیز به هیچ عنوان ستارگان را نمیفروشد. محصولات دارای ستاره یک هدیه معنوی و نمادین برای زنده نگه داشتن یاد و خاطر کسانی میباشد که برای ما عزیز هستند. این حرکات نمادین با لینک کردن اطلاعات یک لوکیشن واقعی در آسمان توسط کمپانی OSR که مای ستاره نمایندگی آن را در ایران برعهده دارد انجام می پذیرد. بدین صورت که با نشان کردن آن نقاط آسمانی در آرشیو شخصی، اقدام میکند.
بنابراین خریدار میداند و می پذیرد که با محصولات ستاره مالک هیچ یک از اجرام آسمانی نشده و فقط در آرشیو OSR به صورت همیشگی ثبت می شود و خریدار میتواند با اطلاعاتی که از کمپانی و از طرف ما دریافت میکند موقعیت لحظه ای و مکان آن را در آسمان مشاهده کند.

سخن پایانی

کاربران با پذیرفتن این موافقت نامه در ثبت نام متعهد میشوند که مطالب مندرج در این صفحه را مطالعه کرده اند و تمام و کمال پذیرفته اند.
همچنین مطالب و اطلاعات نحوه ارسال سفارشات و شرایط مرجوعی و همچنین سیاست حریم خصوصی را نیز قبل از ثبت سفارش مطالعه کرده و میپذیرند.

سایت مای ستاره به هیچ سازمان، نهاد و تشكل عمومی، دولتی و نیمه دولتی وابسته نیست و به صورت خصوصی اداره می شود و تمام حقوق مادی و معنوی محتوای تولید شده توسط سایت محفوظ است و برای استفاده از متون، تصاویر و محصولات و دیگر امکانات موجود در مای ستاره نیاز به کسب اجازه قبلی به صورت کتبی و با هماهنگی ما هست.